O nas

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALKOT® swoją historię zaczęło w 1986 roku. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na produkcji kotłów centralnego ogrzewania oraz automatycznych układów nawęglania. Z każdym rokiem rozwijamy nasze umiejętności, jeszcze bardziej poszerzając własne doświadczenie. Wszystkie komponenty przekładają się na ulepszanie naszych produktów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. Możemy z powodzeniem powiedzieć, że jesteśmy wiodącym producentem w Polsce w naszej branży. Sukces ten zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze, a także precyzyjnemu działaniu w każdej sferze naszej misji. Zaufali nam również klienci zagraniczni. Efektywnie i z powodzeniem eksportujemy nasze produkty do ponad 14 krajów Europy.

Stale dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej unowocześnić proces produkcji naszych kotłów. Poza wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości i solidnością stawiamy też na estetykę wykonania. Wszystkie te cechy osiągamy dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn, między innymi niezwykle precyzyjnych wycinarek plazmowych oraz giętarek krawędziowych CNC. Pozwala to na zminimalizowanie ilości spawów, a co za tym idzie – osiągnięcie możliwie maksymalnej szczelności wyrobu gotowego. Stawiając na ochronę środowiska dążymy do tego, by wszystkie nasze produkty posiadały atesty ekologiczne, a także świadectwo dopuszczenia do produkcji. Ponadto wysoka wydajność naszych kotłów, przyczynia się do zmniejszenia ilości zużycia węgla, przez co produkty stają się jeszcze bardziej ekologiczne. Budowa kotłów przekłada się także na zminimalizowanie emisji szkodliwych pyłów oraz innych związków do atmosfery.

Produkcja kotłów w naszej firmie opiera się przede wszystkim na takich cechach jak:

  • Ekologia - stawiając na ochronę środowiska dążymy do tego, by wszystkie nasze produkty posiadały atesty ekologiczne, a także świadectwo dopuszczenia do produkcji. Ponadto wysoka wydajność naszych kotłów, przyczynia się do zmniejszenia ilości zużycia węgla, przez co produkty stają się jeszcze bardziej ekologiczne. Budowa kotłów przekłada się także na zminimalizowanie emisji szkodliwych pyłów oraz innych związków do atmosfery.
  • Innowacja - Idziemy z duchem czasu. Wybieramy wyłącznie nowoczesne technologie i rozwiązania, co ostatecznie pozwala nam stworzyć innowacyjne komponenty, takie jak konstrukcje palników samoczyszczących i wielopaliwowych, pozwalające na wyjątkowo efektywne ogrzewanie budynków mieszkalnych oraz komercyjnych. Nasi Klienci dzięki takim rozwiązaniom zyskują niskie koszty eksploatacji kotłów.
  • Estetyka - chcemy, by nasze produkty, nie tylko działały bez zarzutu, ale również wykazywały się dużymi walorami estetycznymi.

Pomoc techniczna i serwis

Nasza pomoc techniczna zapewnia wsparcie w przypadku wystąpienia problemów związanych z instalacją i obsługą kotła lub nawet z ustawieniem parametrów sterownika. Jeżeli informacje zawarte w instrukcji obsługi produktu, nie są do końca jasne i wystarczające, profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 62 741 64 58 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

W ciągu 5-letniego okresu gwarancyjnego, którym objęty jest kocioł, zapewniamy bezpłatny serwis na terenie całej Polski. Wszystkie ewentualne usterki powstałe w tym czasie są nieodpłatnie i możliwie najszybciej usuwane. Pozostałe urządzenia np. wentylator lub sterownik posiadają osobną gwarancję i w przypadku usterki reklamacja jest rozpatrywana w systemie "doo to door" nigdy nie przekraczająca 7 lub 14 dni roboczych. Oprócz standardowej infolinii, udostępniliśmy także wygodną i szybką formę kontaktu, jakim jest czat online z naszym wykwalifikowanym konsultantem oraz zakładkę SERWIS gdzie znajdą Państwo materiały wideo oraz instrukcję wymiany podzespołów i ich konserwacje. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny swoich wyrobów. 


Chcesz mieć w swoim domu jednorodzinnym, lokalu bądź sklepie kocioł nowoczesny, przyjazny środowisku i na miarę europejskich standardów? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - odpowiemy na wszystkie pytania, a także przygotują dogodną ofertę.

 

powrót

Najczęstsze pytania

Porady fachowców

Wymiana i konserwacja

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.