Elektroniczna zawleczka - E.O.S.


Cena od:

145.00 PLN Sugerowana cena detaliczna brutto

stan magazynowy: 9 szt.
czas realizacji: 2-3 dni
Zamawiam Kup na raty
Sprawdź jak zamówić produkt

Elektroniczna zawleczka moduł E.O.S. to urządzenie znajdujące zastosowanie m.in. w automatycznych podajnikach paliwa stałego montowanych w kotłach centralnego ogrzewania.

Jego zadanie polega na automatycznej ochronie silnika podajnika przed ciągłą pracą (np. uszkodzenie sterownika głównego na kotle). Moduł nie pozwoli włączyć się silnikowi i pracować w sposób niekontrolowany przez sterownik główny kotła, jeśli ten ulegnie uszkodzeniu. Silnik nie jest już narażony na grzanie się i uszkodzenia, jak ma to miejsce w podczas stosowania tradycyjnego klina lub zawleczki. W przypadku blokady moduł sygnalizuje to dźwiękiem i miganiem, dzięki temu użytkownik kotła od razu jest o tym poinformowany, co szybko pozwala usunąć powstałą usterkę.

Uwaga! moduł dedykowany jest tylko do jednego modelu motoreduktora M/90 lub M/120, które są standardowo montowane w naszych podajnikach. Motoreduktory innego typu nie będą współpracować z tym urządzeniem. 

Jeżeli masz wątpliwości co to typu motoreduktora, zadzwoń do nas. 


Zasada działania modułu została opatentowana w urzędzie patentowym RP.
Numer prawa wyłącznego: PAT.225229


Producent: Kom-Ster

Powrót

Najczęstsze pytania

Porady fachowców

Wymiana i konserwacja

Pliki do pobrania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.